Os 6621 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.23 | 6a | |||
Děčín východ | 4.26 | 4.27 | 101 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.30 | 4.30 | ||
Malá Veleň | x | 4.33 | 4.33 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 4.37 | 4.37 | 1a | ||
Františkov nad Ploučnicí | 4.41 | 4.42 | 3 | ||
Starý Šachov | x | 4.46 | 4.46 | ||
Žandov | x | 4.48 | 4.48 | ||
Horní Police | 4.50 | 4.51 | 1 | ||
Stružnice | 4.55 | 4.55 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.00 | 5.00 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.04 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci