Os 6580 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Libochovice | 4.45 | 2 | |||
Libochovice město | x | 4.48 | 4.49 | 1 | |
Dubany | x | 4.52 | 4.52 | ||
Křesín | x | 4.55 | 4.55 | ||
Koštice nad Ohří | 4.58 | 4.58 | |||
Pátek | x | 5.03 | 5.03 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 5.11 | 5.11 | ||
Veltěže | x | 5.15 | 5.15 | ||
Louny | 5.20 | 5.29 | 4 | ||
Louny střed | x | 5.32 | 5.32 | ||
Louny město | x | 5.34 | 5.34 | 1 | |
Březno u Postoloprt | 5.41 | 5.42 | 1 | ||
Postoloprty | 5.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci