Os 6517 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.38 | 7 | |||
Obrnice | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Volevčice | x | 15.52 | 15.52 | ||
Počerady | 15.54 | 15.54 | 1 | ||
Výškov v Čechách | x | 15.57 | 15.57 | ||
Postoloprty | 16.02 | 16.03 | 1 | ||
Lišany u Žatce | 16.08 | 16.08 | 1 | ||
Dolejší Hůrky | x | 16.10 | 16.10 | ||
Tvršice | x | 16.13 | 16.13 | ||
Žatec | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Žatec západ | 16.21 | 203 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci