Os 6408 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 10.17 | 4 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 10.20 | 10.21 | |||
Otradovice | 10.24 | 10.24 | |||
Stará Boleslav | 10.28 | 10.28 | 2 | ||
Dřísy | 10.33 | 10.33 | 2 | ||
Ovčáry | 10.35 | 10.36 | |||
Všetaty | 10.40 | 10.42 | 2 | ||
Malý Újezd | 10.48 | 10.48 | |||
Mělník | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Mělník-Mlazice | 10.54 | 10.55 | |||
Liběchov | 10.59 | 10.59 | 2 | ||
Štětí | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Hoštka | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Polepy | 11.16 | 11.16 | 2 | ||
Křešice u Litoměřic | 11.20 | 11.20 | |||
Litoměřice město | 11.25 | 11.26 | |||
Velké Žernoseky | 11.30 | 11.30 | 2 | ||
Libochovany | 11.35 | 11.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 11.46 | 11.47 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 11.51 | 3b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci