R 612 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 9.39 | 9.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.42 | 10.48 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Bílina | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Most | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 11.42 | 11.43 | |||
Odb Chomutov město | 11.46 | 11.47 | |||
Chomutov | 11.49 | 11.51 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Karlovy Vary | 12.43 | 12.45 | 2 | ||
Chodov | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Sokolov | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Cheb | 13.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci