Os 6107 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 12.11 | 1 | |||
Březno u Postoloprt | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Louny město | x | 12.23 | 12.23 | 1 | |
Louny střed | x | 12.24 | 12.24 | ||
Louny | 12.27 | 12.46 | 3 | ||
Veltěže | x | 12.50 | 12.50 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 12.54 | 12.54 | ||
Pátek | x | 13.04 | 13.04 | ||
Koštice nad Ohří | 13.09 | 13.09 | |||
Křesín | x | 13.13 | 13.13 | ||
Dubany | x | 13.16 | 13.16 | ||
Libochovice město | 13.19 | 13.23 | 1 | ||
Libochovice | 13.26 | 13.28 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 13.33 | 13.33 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 13.36 | 13.36 | 1 | |
Úpohlavy | x | 13.41 | 13.41 | ||
Čížkovice | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Sulejovice | x | 13.50 | 13.50 | ||
Lovosice | 13.55 | 14.01 | 6 | ||
Lovosice závod | x | 14.03 | 14.03 | ||
Žalhostice | 14.06 | 14.06 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 14.10 | 14.10 | ||
Litoměřice horní nádraží | 14.12 | 14.16 | 1 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 14.22 | 14.22 | ||
Ploskovice | x | 14.27 | 14.27 | ||
Horní Řepčice | x | 14.34 | 14.34 | ||
Liběšice | 14.37 | 14.38 | 1 | ||
Úštěk | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Dubičná | x | 14.51 | 14.51 | ||
Blíževedly | 14.57 | 15.02 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | x | 15.05 | 15.05 | ||
Stvolínky | x | 15.10 | 15.10 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 15.17 | 15.17 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci