R 607 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bmz235 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 8.29 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 8.39 | 8.40 | 1 | ||
Sokolov | 8.52 | 8.53 | 1 | ||
Chodov | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 9.13 | 9.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 9.28 | 9.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 9.51 | 9.52 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 9.57 | 9.58 | 1 | ||
Chomutov | 10.06 | 10.08 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 10.11 | 10.11 | |||
Jirkov zastávka | 10.14 | 10.15 | |||
Most | 10.26 | 10.27 | 1 | ||
Bílina | 10.36 | 10.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.09 | 11.15 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 12.15 | 12.17 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.26 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy