R 605 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.27 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Sokolov | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Chodov | 7.02 | 7.03 | 1 | ||
Karlovy Vary | 7.11 | 7.13 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Chomutov | 8.04 | 8.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 8.09 | 8.09 | |||
Jirkov zastávka | 8.12 | 8.13 | |||
Most | 8.24 | 8.25 | 1 | ||
Bílina | 8.35 | 8.36 | 1 | ||
Duchcov | 8.42 | 8.43 | |||
Teplice v Čechách | 8.50 | 8.51 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.09 | 9.15 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 10.15 | 10.17 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.26 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci