Os 6021 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 19.14 | 1 | |||
Krásná Lípa | 19.20 | 19.21 | 1 | ||
Rybniště | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Jedlová | 19.36 | 19.37 | 1 | ||
Nová Huť v Lužických horách | x | 19.40 | 19.40 | ||
Svor | 19.47 | 19.47 | 3 | ||
Nový Bor | 19.53 | 19.55 | 3 | ||
Skalice u České Lípy | x | 20.00 | 20.00 | ||
Česká Lípa střelnice | x | 20.07 | 20.07 | 1b | |
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.10 | 20.24 | 1 | ||
Jestřebí | x | 20.32 | 20.32 | 1 | |
Staré Splavy | x | 20.36 | 20.36 | ||
Doksy | 20.39 | 20.39 | 1 | ||
Okna | x | 20.45 | 20.45 | 1 | |
Bezděz | x | 20.49 | 20.49 | 1 | |
Bělá pod Bezdězem | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 21.02 | 21.02 | ||
Malá Bělá | x | 21.07 | 21.07 | ||
Bakov nad Jizerou | 21.10 | 21.12 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.16 | 21.17 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci