Os 6014 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.23 | 1 | |||
Bakov nad Jizerou | 17.33 | 17.33 | 1 | ||
Malá Bělá | x | 17.35 | 17.35 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 17.40 | 17.40 | ||
Bělá pod Bezdězem | 17.43 | 17.43 | 1 | ||
Bělá pod Bezdězem město | x | 17.47 | 17.47 | ||
Bezděz | x | 17.52 | 17.52 | 1 | |
Okna | 17.58 | 17.59 | 1 | ||
Doksy | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Staré Splavy | x | 18.07 | 18.07 | ||
Jestřebí | x | 18.11 | 18.11 | 1 | |
Srní u České Lípy | x | 18.15 | 18.15 | 1 | |
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.21 | 18.25 | 5 | ||
Česká Lípa střelnice | 18.27 | 18.27 | 1b | ||
Skalice u České Lípy | x | 18.34 | 18.34 | ||
Nový Bor | 18.39 | 18.40 | 1 | ||
Svor | 18.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci