Os 6007 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svor | 9.11 | 3 | |||
Nový Bor | 9.17 | 9.18 | 1 | ||
Skalice u České Lípy | x | 9.22 | 9.22 | ||
Česká Lípa střelnice | 9.29 | 9.29 | 1b | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.33 | 9.37 | 5 | ||
Srní u České Lípy | x | 9.42 | 9.42 | 1 | |
Jestřebí | x | 9.45 | 9.45 | 1 | |
Staré Splavy | x | 9.49 | 9.49 | ||
Doksy | 9.52 | 9.52 | 1 | ||
Okna | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Bezděz | x | 10.03 | 10.03 | 1 | |
Bělá pod Bezdězem město | x | 10.08 | 10.08 | ||
Bělá pod Bezdězem | 10.12 | 10.12 | 1 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 10.15 | 10.15 | ||
Malá Bělá | x | 10.20 | 10.20 | ||
Bakov nad Jizerou | 10.24 | 10.24 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci