..: Trasa vlaku Os 5734 - JŘ 2019 :..
Os 5734
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Trutnov hlavní nádraží   7.00 1
  Trutnov-Volanov x7.03 7.03 
  Vlčice x7.07 7.07 
  Pilníkov  7.10 7.14 2
  Chotěvice x7.19 7.19 
  Hostinné  7.23 7.24 1
  Hostinné město  7.26 7.26 
  Prosečné x7.29 7.29 
  Klášterská Lhota x7.33 7.33 
  Kunčice nad Labem  7.37 7.38 2
  Podhůří x7.41 7.41 
  Vrchlabí  7.45  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster