Os 5703 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 6.05 | 1 | |||
Běrunice | x | 6.10 | 6.10 | ||
Slibovice | x | 6.13 | 6.13 | ||
Lovčice obec | 6.16 | 6.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 6.24 | 6.32 | 5 | ||
Nový Bydžov | 6.40 | 6.41 | 1 | ||
Skřivany | x | 6.44 | 6.44 | ||
Smidary | 6.47 | 6.48 | 1 | ||
Ohnišťany | x | 6.52 | 6.52 | ||
Ostroměř | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Šárovcova Lhota | x | 7.05 | 7.05 | 1 | |
Lázně Bělohrad | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Horní Nová Ves | x | 7.12 | 7.12 | ||
Nová Paka | 7.21 | 7.21 | 1 | ||
Nová Paka město | 7.23 | 7.24 | |||
Stará Paka | 7.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci