Os 5620 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 13.09 | 5 | |||
Petrovice nad Orlicí | 13.12 | 13.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 13.18 | 13.22 | 2 | ||
Blešno | 13.25 | 13.26 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.30 | 13.37 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 13.38 | 13.39 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.43 | 5a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci