Os 5619 | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.19 | 8 | |||
Hradec Králové zastávka | 16.22 | 16.23 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.24 | 16.27 | 1 | ||
Blešno | 16.32 | 16.32 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.36 | 16.40 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 16.45 | 16.45 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci