Os 5605 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.03 | 8 | |||
Hradec Králové zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.09 | 10.10 | 1 | ||
Blešno | 10.14 | 10.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.18 | 10.19 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 10.23 | 10.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.27 | 10.31 | 3 | ||
Žďár nad Orlicí | 10.35 | 10.35 | |||
Borohrádek | 10.38 | 10.39 | 1 | ||
Čermná nad Orlicí | 10.43 | 10.44 | 1 | ||
Plchůvky | 10.47 | 10.47 | |||
Újezd u Chocně | 10.49 | 10.50 | 1 | ||
Choceň | 10.56 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci