Os 5510 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.04 | 5 | |||
Plotiště nad Labem | x | 13.07 | 13.07 | ||
Všestary | 13.11 | 13.12 | 1 | ||
Dlouhé Dvory | x | 13.16 | 13.16 | ||
Dohalice | x | 13.21 | 13.21 | ||
Sadová | x | 13.24 | 13.24 | 1 | |
Hněvčeves | 13.27 | 13.29 | 3 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 13.31 | 13.31 | ||
Třebovětice | x | 13.33 | 13.33 | ||
Jeřice | x | 13.36 | 13.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 13.41 | 13.43 | 1 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 13.46 | 13.46 | ||
Ostroměř | 13.53 | 14.02 | 4 | ||
Sobčice | x | 14.05 | 14.05 | ||
Vojice | x | 14.08 | 14.08 | ||
Kovač | x | 14.11 | 14.11 | ||
Butoves | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Vitiněves | x | 14.18 | 14.18 | ||
Jičín | 14.24 | 14.33 | 11 | ||
Jičín zastávka | x | 14.37 | 14.37 | ||
Železnice | x | 14.40 | 14.40 | ||
Jinolice | x | 14.45 | 14.45 | ||
Libuň | 14.48 | 14.49 | 1 | ||
Libuň zastávka | x | 14.51 | 14.51 | ||
Jivany | x | 14.54 | 14.54 | ||
Semínova Lhota | x | 14.56 | 14.56 | ||
Rovensko pod Troskami | 15.00 | 15.05 | 1 | ||
Ktová | x | 15.08 | 15.08 | ||
Borek pod Troskami | x | 15.11 | 15.11 | ||
Hrubá Skála | 15.14 | 15.14 | 1 | ||
Karlovice-Sedmihorky | x | 15.17 | 15.17 | 1 | |
Turnov město | 15.21 | 15.22 | |||
Turnov | 15.28 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci