Os 5504 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.04 | 5 | |||
Všestary | 8.10 | 8.12 | 1 | ||
Dlouhé Dvory | x | 8.16 | 8.16 | ||
Dohalice | x | 8.21 | 8.21 | ||
Sadová | x | 8.24 | 8.24 | 1 | |
Hněvčeves | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 8.31 | 8.31 | ||
Třebovětice | x | 8.33 | 8.33 | ||
Jeřice | x | 8.36 | 8.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 8.41 | 8.43 | 1 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 8.46 | 8.46 | ||
Ostroměř | 8.53 | 9.02 | 4 | ||
Sobčice | x | 9.05 | 9.05 | ||
Vojice | x | 9.08 | 9.08 | ||
Kovač | x | 9.11 | 9.11 | ||
Butoves | 9.14 | 9.15 | 1 | ||
Vitiněves | x | 9.18 | 9.18 | ||
Jičín | 9.24 | 9.33 | 15 | ||
Jičín zastávka | x | 9.36 | 9.36 | ||
Železnice | x | 9.39 | 9.39 | ||
Jinolice | x | 9.44 | 9.44 | ||
Libuň | 9.47 | 9.48 | 1 | ||
Libuň zastávka | x | 9.51 | 9.51 | ||
Jivany | x | 9.54 | 9.54 | ||
Semínova Lhota | x | 9.56 | 9.56 | ||
Rovensko pod Troskami | 9.59 | 10.01 | 3 | ||
Ktová | x | 10.04 | 10.04 | ||
Borek pod Troskami | x | 10.07 | 10.07 | ||
Hrubá Skála | 10.10 | 10.11 | 1 | ||
Karlovice-Sedmihorky | x | 10.14 | 10.14 | 1 | |
Turnov město | 10.18 | 10.19 | |||
Turnov | 10.25 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci