Os 5470 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 12.21 | 1 | |||
Jaroměř zastávka | x | 12.24 | 12.24 | ||
Kuks | x | 12.32 | 12.32 | ||
Žireč | x | 12.36 | 12.36 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 12.42 | 12.42 | 1 | ||
Bílá Třemešná | 12.50 | 12.50 | 1 | ||
Mostek | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Borovnička | x | 13.04 | 13.04 | ||
Borovnice | x | 13.10 | 13.10 | ||
Horka u Staré Paky | 13.15 | 13.15 | 1 | ||
Levínská Olešnice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Stará Paka | 13.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci