Os 5451 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.41 | 6a | |||
Děčín-Přípeř | x | 16.43 | 16.43 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 16.45 | 16.46 | 7 | ||
Děčín-Čertova Voda | x | 16.49 | 16.49 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 16.52 | 16.52 | ||
Dolní Žleb | 16.54 | 16.55 | 2 | ||
Schöna | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Schmilka-Hirschmühle | 17.02 | 17.02 | |||
Krippen | 17.07 | 17.07 | |||
Bad Schandau | 17.10 | 17.18 | 1 | ||
Rathmannsdorf (Kr Pirna) | x | 17.20 | 17.20 | ||
Porschdorf (Kr Pirna) | x | 17.23 | 17.23 | ||
Goßdorf-Kohlmühle | x | 17.26 | 17.26 | ||
Ulbersdorf | x | 17.32 | 17.32 | ||
Amtshainersdorf | x | 17.34 | 17.34 | ||
Sebnitz (Sachs) | 17.39 | 17.41 | 2 | ||
Dolní Poustevna | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Horní Poustevna | x | 17.47 | 17.47 | ||
Vilémov u Šluknova | x | 17.50 | 17.50 | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 17.54 | 18.03 | 1 | ||
Lipová u Šluknova | x | 18.06 | 18.06 | ||
Velký Šenov | 18.09 | 18.09 | 1 | ||
Velký Šenov zastávka | x | 18.12 | 18.12 | ||
Šluknov zastávka | x | 18.16 | 18.16 | ||
Šluknov | 18.20 | 18.20 | 1 | ||
Valdek | x | 18.26 | 18.26 | ||
Rumburk | 18.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci