Os 5443 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.41 | 6a | |||
Děčín-Přípeř | x | 8.43 | 8.43 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 8.45 | 8.46 | 7 | ||
Děčín-Čertova Voda | x | 8.49 | 8.49 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 8.52 | 8.52 | ||
Dolní Žleb | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Schöna | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Schmilka-Hirschmühle | 9.02 | 9.02 | |||
Krippen | 9.07 | 9.07 | |||
Bad Schandau | 9.10 | 9.18 | 1 | ||
Rathmannsdorf (Kr Pirna) | x | 9.20 | 9.20 | ||
Porschdorf (Kr Pirna) | x | 9.23 | 9.23 | ||
Goßdorf-Kohlmühle | x | 9.26 | 9.26 | ||
Ulbersdorf | x | 9.32 | 9.32 | ||
Amtshainersdorf | x | 9.34 | 9.34 | ||
Sebnitz (Sachs) | 9.39 | 9.41 | 2 | ||
Dolní Poustevna | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Horní Poustevna | x | 9.47 | 9.47 | ||
Vilémov u Šluknova | x | 9.50 | 9.50 | ||
Mikulášovice dolní nádraží | 9.54 | 9.55 | 3 | ||
Lipová u Šluknova | x | 9.58 | 9.58 | ||
Velký Šenov | 10.01 | 10.01 | 1 | ||
Velký Šenov zastávka | x | 10.04 | 10.04 | ||
Šluknov zastávka | x | 10.08 | 10.08 | ||
Šluknov | 10.12 | 10.12 | 1 | ||
Valdek | x | 10.18 | 10.18 | ||
Rumburk | 10.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci