Os 5432 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 14.40 | 1 | |||
Doubí u Turnova | x | 14.44 | 14.44 | ||
Sychrov | 14.49 | 14.49 | 1 | ||
Sedlejovice | x | 14.51 | 14.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.03 | 15.04 | 1 | ||
Rádlo | x | 15.09 | 15.09 | ||
Jeřmanice | 15.12 | 15.12 | 1 | ||
Pilínkov | x | 15.18 | 15.18 | ||
Liberec | 15.24 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci