Os 5418 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 17.35 | 1 | |||
Bělá u Staré Paky | x | 17.40 | 17.40 | ||
Libštát | x | 17.44 | 17.44 | ||
Košťálov | 17.47 | 17.48 | 1 | ||
Nedvězí | x | 17.52 | 17.52 | ||
Semily | 17.56 | 17.59 | 1 | ||
Železný Brod | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Líšný | x | 18.11 | 18.11 | ||
Malá Skála | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Dolánky | x | 18.21 | 18.21 | ||
Turnov | 18.25 | 18.40 | 2 | ||
Doubí u Turnova | x | 18.45 | 18.45 | ||
Sychrov | 18.49 | 18.49 | 1 | ||
Sedlejovice | x | 18.51 | 18.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Rádlo | x | 19.09 | 19.09 | ||
Jeřmanice | 19.12 | 19.12 | 1 | ||
Pilínkov | x | 19.18 | 19.18 | ||
Liberec | 19.24 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci