Os 5408 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 9.35 | 1 | |||
Bělá u Staré Paky | x | 9.40 | 9.40 | ||
Libštát | x | 9.44 | 9.44 | ||
Košťálov | 9.47 | 9.48 | 1 | ||
Nedvězí | x | 9.52 | 9.52 | ||
Semily | 9.56 | 9.59 | 1 | ||
Železný Brod | 10.05 | 10.06 | 1 | ||
Líšný | x | 10.11 | 10.11 | ||
Malá Skála | 10.14 | 10.15 | 1 | ||
Dolánky | x | 10.21 | 10.21 | ||
Turnov | 10.25 | 10.40 | 2 | ||
Doubí u Turnova | x | 10.45 | 10.45 | ||
Sychrov | 10.49 | 10.49 | 1 | ||
Sedlejovice | x | 10.51 | 10.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 11.03 | 11.04 | 1 | ||
Rádlo | x | 11.09 | 11.09 | ||
Jeřmanice | 11.12 | 11.12 | 1 | ||
Pilínkov | x | 11.18 | 11.18 | ||
Liberec | 11.24 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci