Os 5230 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.34 | 10a | |||
Hradec Králové-Kukleny | 17.36 | 17.37 | |||
Praskačka | 17.42 | 17.45 | 5 | ||
Lhota pod Libčany | 17.48 | 17.48 | |||
Dobřenice | 17.51 | 17.52 | 1 | ||
Kratonohy | 17.55 | 17.55 | |||
Káranice | 17.58 | 17.59 | 1 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 18.03 | 18.03 | 2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.07 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci