Os 5228 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.35 | 5a | |||
Hradec Králové-Kukleny | x | 16.37 | 16.37 | ||
Praskačka | 16.42 | 16.46 | 5 | ||
Lhota pod Libčany | x | 16.49 | 16.49 | ||
Dobřenice | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Kratonohy | x | 16.56 | 16.56 | ||
Káranice | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 17.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci