Os 5148 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 22.21 | 5 | |||
Náchod-Běloves | x | 22.24 | 22.24 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 22.26 | 22.26 | ||
Velké Poříčí | 22.29 | 22.29 | |||
Hronov | 22.30 | 22.31 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 22.33 | 22.33 | ||
Police nad Metují | 22.37 | 22.37 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 22.41 | 22.41 | |||
Česká Metuje | x | 22.44 | 22.44 | 1 | |
Dědov | x | 22.46 | 22.46 | ||
Teplice nad Metují | 22.50 | 22.50 | 1 | ||
Bohdašín | x | 22.54 | 22.54 | ||
Březová u Broumova | x | 22.56 | 22.56 | ||
Meziměstí | 23.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci