Os 5132 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rychnov nad Kněžnou | 13.10 | 1 | |||
Častolovice | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.29 | 13.40 | 6 | ||
Bolehošť | 13.48 | 13.49 | 1 | ||
Očelice | x | 13.52 | 13.52 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.57 | 14.01 | 1 | ||
Pohoří | x | 14.03 | 14.03 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 14.06 | 14.06 | ||
Bohuslavice nad Metují | x | 14.09 | 14.09 | 1 | |
Černčice | x | 14.11 | 14.11 | ||
Nové Město nad Metují | 14.15 | 14.23 | 1 | ||
Václavice | 14.28 | 14.31 | 1 | ||
Náchod zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Náchod | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Náchod-Běloves | x | 14.41 | 14.41 | ||
Velké Poříčí | 14.46 | 14.46 | |||
Hronov | 14.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci