Os 5129 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 13.21 | 5 | |||
Náchod zastávka | 13.23 | 13.24 | |||
Václavice | 13.29 | 13.33 | 4 | ||
Nové Město nad Metují | 13.38 | 13.46 | 1 | ||
Černčice | x | 13.50 | 13.50 | ||
Bohuslavice nad Metují | x | 13.52 | 13.52 | 1 | |
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 13.54 | 13.54 | ||
Pohoří | x | 13.56 | 13.56 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Očelice | x | 14.04 | 14.04 | ||
Bolehošť | 14.06 | 14.07 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.15 | 14.31 | 6 | ||
Lípa nad Orlicí | x | 14.34 | 14.34 | ||
Čestice | 14.38 | 14.38 | |||
Častolovice | 14.40 | 14.46 | 1 | ||
Častolovice zastávka | x | 14.48 | 14.48 | ||
Synkov | x | 14.51 | 14.51 | ||
Slemeno | x | 14.54 | 14.54 | ||
Rychnov nad Kněžnou | 14.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci