Os 5105 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 19.41 | 1 | |||
Trutnov střed | 19.44 | 19.45 | 1 | ||
Trutnov-Poříčí | 19.47 | 19.47 | 101 | ||
Suchovršice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Velké Svatoňovice | x | 19.57 | 19.57 | ||
Malé Svatoňovice | 20.00 | 20.03 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 20.06 | 20.06 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 20.09 | 20.09 | ||
Červený Kostelec | 20.12 | 20.13 | 1 | ||
Olešnice | 20.16 | 20.16 | |||
Starkoč | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Česká Skalice | 20.29 | 20.32 | 2 | ||
Jaroměř | 20.43 | 20.44 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci