SuperCity 504 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 15.15 | 801 | |||
Ostrava-Svinov | 15.21 | 15.23 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.12 | 16.14 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Praha-Libeň | 18.11 | 18.12 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.19 | 18.45 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 18.51 | 18.53 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.59 | 20.05 | 4 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 20.07 | 20.08 | 501 | ||
Stříbro | 20.27 | 20.28 | 1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 20.47 | 20.48 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 20.55 | 20.57 | 1 | ||
Lázně Kynžvart | 21.02 | 21.03 | 1 | ||
Cheb | 21.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci