Os 5027 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.48 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 11.50 | 11.51 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 11.53 | 11.53 | |||
Kostěnice | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Moravany | 12.01 | 12.01 | 1 | ||
Uhersko | 12.05 | 12.06 | 3 | ||
Sedlíšťka | 12.09 | 12.09 | |||
Zámrsk | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 12.15 | 12.15 | |||
Sruby | 12.17 | 12.18 | |||
Choceň | 12.22 | 12.32 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 12.36 | 12.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.45 | 12.46 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.47 | 12.48 | |||
Dlouhá Třebová | 12.51 | 12.51 | 1 | ||
Česká Třebová | 12.57 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci