Os 5024 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.26 | 6 | |||
Dlouhá Třebová | 14.31 | 14.31 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.35 | 14.35 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.46 | 14.46 | |||
Choceň | 14.51 | 15.41 | 4 | ||
Sruby | 15.44 | 15.44 | |||
Dobříkov u Chocně | 15.47 | 15.47 | |||
Zámrsk | 15.49 | 15.49 | 4 | ||
Sedlíšťka | 15.52 | 15.52 | |||
Uhersko | 15.56 | 15.56 | 6 | ||
Moravany | 16.00 | 16.01 | 2 | ||
Kostěnice | 16.04 | 16.07 | 4 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 16.11 | 16.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.13 | 16.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.17 | 16.34 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 16.37 | 16.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.40 | 16.40 | |||
Valy u Přelouče | 16.43 | 16.44 | |||
Přelouč | 16.47 | 16.53 | 4 | ||
Lhota pod Přeloučí | 16.56 | 16.56 | |||
Řečany nad Labem | 17.00 | 17.00 | 2 | ||
Chvaletice | 17.04 | 17.04 | |||
Kojice | 17.06 | 17.06 | |||
Týnec nad Labem | 17.09 | 17.09 | |||
Záboří nad Labem | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 17.15 | 17.15 | |||
Kolín dílny | 17.19 | 17.19 | |||
Kolín | 17.22 | 100 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci