Os 5019 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.48 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.50 | 17.51 | |||
Kostěnice | 17.55 | 17.56 | 1 | ||
Moravany | 17.59 | 18.00 | 1 | ||
Uhersko | 18.04 | 18.04 | 3 | ||
Sedlíšťka | 18.07 | 18.08 | |||
Zámrsk | 18.11 | 18.11 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 18.13 | 18.14 | |||
Choceň | 18.19 | 18.41 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.45 | 18.46 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.55 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci