Os 4927 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 8.58 | 1 | |||
Hradčany | 9.00 | 9.01 | |||
Čebín | 9.03 | 9.04 | |||
Kuřim | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Česká | 9.13 | 9.13 | |||
Brno-Řečkovice | 9.17 | 9.18 | |||
Brno-Královo Pole | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Brno-Lesná | 9.24 | 9.24 | |||
Brno-Židenice | 9.30 | 9.31 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 9.36 | 9.40 | 1 | ||
Modřice | 9.45 | 9.46 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.49 | 9.49 | |||
Rajhrad | 9.51 | 9.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.55 | 9.56 | |||
Hrušovany u Brna | 9.58 | 10.03 | 5b | ||
Žabčice | 10.06 | 10.06 | |||
Vranovice | 10.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci