Os 4866 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rapotice | 5.30 | 1 | |||
Kralice nad Oslavou | 5.34 | 5.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 5.41 | 5.48 | 2 | ||
Studenec | 5.54 | 6.01 | 6 | ||
Vladislav zastávka | 6.09 | 6.09 | |||
Třebíč | 6.15 | 6.19 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 6.22 | 6.23 | |||
Krahulov | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Okříšky | 6.34 | 6.35 | 1 | ||
Číchov | 6.40 | 6.40 | |||
Bransouze | 6.43 | 6.59 | 1 | ||
Dolní Smrčné | 7.02 | 7.02 | |||
Přímělkov | 7.04 | 7.05 | |||
Bítovčice | 7.07 | 7.07 | |||
Luka nad Jihlavou | 7.10 | 7.10 | 1 | ||
Malý Beranov | 7.17 | 7.18 | |||
Jihlava | 7.22 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci