Os 4847 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 18.19 | 2 | |||
Kralice nad Oslavou | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Rapotice | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 18.37 | 18.37 | |||
Zastávka u Brna | 18.43 | 18.44 | 1 | ||
Rosice u Brna | 18.46 | 18.47 | |||
Tetčice | 18.50 | 18.50 | 1 | ||
Omice | 18.53 | 18.53 | |||
Střelice | 18.57 | 18.57 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.07 | 19.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.12 | 11k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci