Os 4839 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zastávka u Brna | 15.58 | 2 | |||
Rosice u Brna | 16.01 | 16.01 | |||
Tetčice | 16.04 | 16.19 | 3 | ||
Omice | 16.22 | 16.23 | |||
Střelice | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.52 | 9k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci