Os 4834 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.45 | 11k | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.49 | 14.50 | 3 | ||
Troubsko | 14.56 | 14.56 | |||
Střelice | 15.00 | 15.00 | 2 | ||
Omice | 15.04 | 15.04 | |||
Tetčice | 15.08 | 15.08 | 1 | ||
Rosice u Brna | 15.11 | 15.11 | |||
Zastávka u Brna | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 15.21 | 15.22 | |||
Rapotice | 15.26 | 15.27 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.39 | 15.47 | 1 | ||
Studenec | 15.53 | 15.53 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 16.01 | 16.02 | |||
Třebíč | 16.08 | 16.10 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 16.13 | 16.13 | |||
Krahulov | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Okříšky | 16.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci