Os 4822 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.42 | 5k | |||
Brno-Horní Heršpice | 5.46 | 5.47 | 3 | ||
Střelice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Omice | 6.01 | 6.01 | |||
Tetčice | 6.05 | 6.05 | 1 | ||
Rosice u Brna | 6.08 | 6.08 | |||
Zastávka u Brna | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 6.20 | 6.20 | |||
Rapotice | 6.25 | 6.30 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 6.35 | 6.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 6.42 | 6.44 | 3 | ||
Studenec | 6.51 | 6.52 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 6.59 | 7.00 | |||
Třebíč | 7.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci