Os 4817 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 17.30 | 7 | |||
Malý Beranov | 17.34 | 17.34 | |||
Luka nad Jihlavou | 17.42 | 17.42 | 1 | ||
Bítovčice | 17.45 | 17.45 | |||
Přímělkov | 17.48 | 17.48 | |||
Dolní Smrčné | 17.51 | 17.51 | |||
Bransouze | 17.54 | 17.55 | 3a | ||
Číchov | 17.58 | 17.59 | |||
Okříšky | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Krahulov | 18.12 | 18.12 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 18.17 | 18.17 | |||
Třebíč | 18.21 | 18.42 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 18.48 | 18.48 | |||
Studenec | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19.04 | 19.15 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 19.21 | 19.21 | 1 | ||
Rapotice | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 19.31 | 19.31 | |||
Zastávka u Brna | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Rosice u Brna | 19.40 | 19.40 | |||
Tetčice | 19.43 | 19.46 | 3 | ||
Střelice | 19.53 | 19.55 | 1 | ||
Troubsko | x | 19.58 | 19.58 | ||
Brno-Horní Heršpice | 20.04 | 20.05 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.10 | 5k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci