Os 4806 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.45 | 9k | |||
Brno-Horní Heršpice | 7.49 | 7.50 | 3 | ||
Střelice | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Omice | 8.03 | 8.04 | |||
Tetčice | 8.07 | 8.12 | 3 | ||
Rosice u Brna | 8.15 | 8.16 | |||
Zastávka u Brna | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 8.26 | 8.26 | |||
Rapotice | 8.30 | 8.32 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 8.37 | 8.38 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 8.44 | 8.49 | 1 | ||
Studenec | 8.55 | 8.59 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 9.07 | 9.08 | |||
Třebíč | 9.15 | 9.24 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 9.27 | 9.28 | |||
Krahulov | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
Okříšky | 9.39 | 9.40 | 1 | ||
Číchov | 9.45 | 9.46 | |||
Bransouze | 9.50 | 9.55 | 3a | ||
Dolní Smrčné | 9.58 | 9.58 | |||
Přímělkov | 10.01 | 10.02 | |||
Bítovčice | 10.05 | 10.05 | |||
Luka nad Jihlavou | 10.08 | 10.08 | 1 | ||
Jihlava | 10.19 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci