Os 4783 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 11.04 | 1 | |||
Semanín | x | 11.10 | 11.10 | ||
Opatov | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Opatovec | x | 11.17 | 11.17 | ||
Svitavy | 11.21 | 11.22 | 1 | ||
Svitavy-Lány | x | 11.25 | 11.25 | ||
Hradec nad Svitavou | x | 11.29 | 11.29 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | x | 11.35 | 11.35 | ||
Březová nad Svitavou | 11.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci