Os 4704 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.57 | 4 | |||
Brno-Židenice | 6.00 | 6.03 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 6.08 | 6.09 | |||
Babice nad Svitavou | 6.14 | 6.14 | |||
Adamov | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Adamov zastávka | 6.20 | 6.21 | |||
Blansko | 6.27 | 6.29 | 2 | ||
Blansko město | 6.31 | 6.32 | |||
Dolní Lhota | 6.35 | 6.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.42 | 6.42 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.47 | 6.49 | 2 | ||
Svitávka | 6.52 | 6.52 | |||
Zboněk | 6.55 | 6.56 | |||
Letovice zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Letovice | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Rozhraní | 7.07 | 7.07 | |||
Moravská Chrastová | 7.10 | 7.10 | |||
Březová nad Svitavou | 7.12 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci