Os 4627 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 15.58 | 1 | |||
Hradčany | 16.00 | 16.01 | |||
Čebín | 16.03 | 16.04 | |||
Kuřim | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Česká | 16.13 | 16.13 | |||
Brno-Řečkovice | 16.17 | 16.18 | |||
Brno-Královo Pole | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Brno-Lesná | 16.24 | 16.24 | |||
Brno-Židenice | 16.30 | 16.32 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 16.37 | 16.40 | 1 | ||
Modřice | 16.45 | 16.46 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 16.49 | 16.49 | |||
Rajhrad | 16.51 | 16.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.55 | 16.56 | |||
Hrušovany u Brna | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Žabčice | 17.03 | 17.03 | |||
Vranovice | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Pouzdřany | 17.11 | 17.12 | |||
Popice | 17.15 | 17.15 | |||
Šakvice | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Zaječí | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Rakvice | 17.28 | 17.28 | |||
Podivín | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Ladná | 17.35 | 17.36 | |||
Břeclav | 17.42 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci