Os 4615 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlkov u Tišnova | 10.10 | 1 | |||
Níhov | 10.14 | 10.14 | |||
Řikonín | 10.18 | 10.19 | 1 | ||
Dolní Loučky | 10.22 | 10.22 | |||
Tišnov | 10.27 | 10.28 | 1 | ||
Hradčany | 10.30 | 10.31 | |||
Čebín | 10.33 | 10.34 | |||
Kuřim | 10.39 | 10.40 | 1 | ||
Česká | 10.43 | 10.43 | |||
Brno-Řečkovice | 10.47 | 10.48 | |||
Brno-Královo Pole | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Brno-Lesná | 10.54 | 10.54 | |||
Brno-Židenice | 11.00 | 11.01 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 11.06 | 11.10 | 1 | ||
Modřice | 11.15 | 11.16 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 11.19 | 11.19 | |||
Rajhrad | 11.21 | 11.22 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 11.25 | 11.26 | |||
Hrušovany u Brna | 11.30 | 11.35 | 5b | ||
Žabčice | 11.38 | 11.38 | |||
Vranovice | 11.42 | 11.43 | 1 | ||
Pouzdřany | 11.45 | 11.46 | |||
Popice | 11.49 | 11.49 | |||
Šakvice | 11.52 | 11.52 | 1 | ||
Zaječí | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Rakvice | 12.01 | 12.01 | |||
Podivín | 12.04 | 12.05 | 1 | ||
Ladná | 12.08 | 12.09 | |||
Břeclav | 12.15 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci