Os 4613 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 8.28 | 1 | |||
Hradčany | 8.30 | 8.31 | |||
Čebín | 8.33 | 8.34 | |||
Kuřim | 8.39 | 8.40 | 1 | ||
Česká | 8.43 | 8.43 | |||
Brno-Řečkovice | 8.47 | 8.48 | |||
Brno-Královo Pole | 8.50 | 8.51 | 1 | ||
Brno-Lesná | 8.54 | 8.54 | |||
Brno-Židenice | 9.00 | 9.01 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 9.06 | 9.10 | 1 | ||
Modřice | 9.15 | 9.16 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.19 | 9.19 | |||
Rajhrad | 9.21 | 9.22 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.25 | 9.26 | |||
Hrušovany u Brna | 9.30 | 9.35 | 5b | ||
Žabčice | 9.38 | 9.38 | |||
Vranovice | 9.42 | 9.43 | 1 | ||
Pouzdřany | 9.45 | 9.46 | |||
Popice | 9.49 | 9.49 | |||
Šakvice | 9.52 | 9.52 | 1 | ||
Zaječí | 9.57 | 9.58 | 1 | ||
Rakvice | 10.01 | 10.01 | |||
Podivín | 10.04 | 10.05 | 1 | ||
Ladná | 10.08 | 10.09 | |||
Břeclav | 10.15 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci