Os 4603 | |
Řazení vlaku: 263_n2 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 5.34 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 5.40 | 5.40 | 1 | ||
Laštovičky | 5.44 | 5.44 | |||
Sklené nad Oslavou | 5.48 | 5.49 | 1 | ||
Křižanov | 5.56 | 5.57 | 1 | ||
Ořechov | 6.02 | 6.03 | |||
Osová Bítýška | 6.06 | 6.06 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.09 | 6.10 | 1 | ||
Níhov | 6.14 | 6.14 | |||
Řikonín | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Dolní Loučky | 6.22 | 6.22 | |||
Tišnov | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Hradčany | 6.30 | 6.31 | |||
Čebín | 6.33 | 6.34 | |||
Kuřim | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Česká | 6.43 | 6.43 | |||
Brno-Řečkovice | 6.47 | 6.48 | |||
Brno-Královo Pole | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Brno-Lesná | 6.54 | 6.54 | |||
Brno-Židenice | 7.00 | 7.01 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 7.06 | 7.10 | 1 | ||
Modřice | 7.15 | 7.16 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.19 | 7.19 | |||
Rajhrad | 7.21 | 7.22 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.25 | 7.26 | |||
Hrušovany u Brna | 7.30 | 7.35 | 5b | ||
Žabčice | 7.38 | 7.38 | |||
Vranovice | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Pouzdřany | 7.45 | 7.46 | |||
Popice | 7.49 | 7.49 | |||
Šakvice | 7.52 | 7.52 | 1 | ||
Zaječí | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Rakvice | 8.01 | 8.01 | |||
Podivín | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Ladná | 8.08 | 8.09 | |||
Břeclav | 8.15 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci