Os 4371 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 20.37 | 1 | |||
Kunovice | 20.40 | 20.40 | 1 | ||
Vésky | x | 20.43 | 20.43 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 20.46 | 20.46 | ||
Hradčovice | 20.51 | 20.51 | 1 | ||
Havřice | x | 20.55 | 20.55 | ||
Uherský Brod | 20.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci