Os 4337 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 7.46 | 1 | |||
Kunovice | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Vésky | 7.52 | 7.52 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.55 | 7.55 | |||
Hradčovice | 7.59 | 8.00 | 1 | ||
Havřice | 8.04 | 8.05 | |||
Uherský Brod | 8.08 | 8.12 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 8.16 | 8.16 | 1 | ||
Šumice | 8.20 | 8.20 | |||
Nezdenice | 8.23 | 8.24 | 1 | ||
Záhorovice | 8.27 | 8.27 | |||
Bojkovice | 8.30 | 8.32 | 3 | ||
Bojkovice město | 8.34 | 101 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci